ma[TR]0ck Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ma[TR]0ck Forum

Rock PLaRTF0rmu

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

FIKRALAR BOL BOL GÜLÜN DİYE

YazarMesaj
hasan
Onursal Üye
Onursal Üye
hasan

FIKRALAR   BOL BOL GÜLÜN DİYE Empty
MesajKonu: FIKRALAR BOL BOL GÜLÜN DİYE   FIKRALAR   BOL BOL GÜLÜN DİYE Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 9:31 pm

Manyak Polis
bir tane trafik polisi warmis ceza kesme manyagiymis.karsisindakinin sucu olsada olmasada cezayi yapistiriveriyormus.birgun bunu sikayet etmisler ve polisi surgune gondermisler.ama oyle biyere gondermisler ki kus ucmaz kervan gecmez bi oto yol mus.
1hafta gecmis kimse gelmiyomus yoldan polisin kirizleri tutmaya baslamis,cildiricakmis artik kendine ceza kesmeye baslamis ki bir ses pir pir pir motorsikletli bir genc geliyormus.bunu goren polis saga cek demis.cocuk cekmis.polis baslamis aramaya ama motorun herseyi tammis.hicbir eksik yokmus.ama polis kirizlerde oldugu icin cirt kesmis cezayi vermis cocuga.bunu goren cocuk memur bey benim herseyim tam,önümde allah arkamda peygamber imanimla gidiyorum ve tum kurallara uyuyorum demis.polis soyle bir dusundukten sonra demis ki:simdi mahvettim seni motorsiklete 3 kisi binilmez demis...... lol! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
http://www.radyoboyko.com/forum/
hasan
Onursal Üye
Onursal Üye
hasan

MesajKonu: Geri: FIKRALAR BOL BOL GÜLÜN DİYE   FIKRALAR   BOL BOL GÜLÜN DİYE Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 9:33 pm

Kevser
Bir gün din hocası sınıfta surelerden sözlü yapar.
Ve bir tane cocugu kaldırır.Cocuga senin ismin ne der cocuk elham der o zaman sen elham duasını oku der.Cocuk okur ve sonra baska bir cocugu kaldırır ve senin ismin ne der cocuk yasin der o zaman sen yasin duasını okuder cocukda hocam bana kısaca kevser derler der.
hasan
Onursal Üye
Onursal Üye
hasan

MesajKonu: Geri: FIKRALAR BOL BOL GÜLÜN DİYE   FIKRALAR   BOL BOL GÜLÜN DİYE Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 9:37 pm

Temel Ucakta
Birgün temel ingiliz fransiz alman uçakta gidiyorlamis. ingiliz bizim köyle elma yatisir demis atmis asgiya. fransiz bizim köyde armut yatisir demis atmis asagiya.

alman bizim köyde muz yetisir demis atmis asagiya. temelde bizim köyde bomba yetisir demis atmis asagiya. altta üç çocuk agliyor bir çocuk gülüyordu. birkisi sormus bunlara ne oldu diye aglayanlarin üçüde hiyarin biri kafama muz atmis armut atmis elma atmis demisler. gülene sormuslar niye gülüyon demis o da demiski;
bir ossurdum arkamdaki bina yikildi demis
Very Happy

FIKRALAR BOL BOL GÜLÜN DİYE
1 sayfadaki 1 sayfası